Denní program

 • 00:55

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (3)

  Justin s Mikem zažijí prudké otřesy ledu, které je vyvedou z míry. Po jejich nejlepším začátku se Justinova a Mikeova sezóna zvrtne, protože dvě z jejich sítí jsou smeteny pohybujícím se ledem.

 • 01:50

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (4)

  Trevor prožívá příšernou sezónu s příliš malým počtem ryb. 76letý Richard se zraní. Naděje Mikea a Justina na dobrou sezónu jsou v nedohlednu, protože se jim nedaří dosáhnout svých kvót.

 • 02:40

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (5)

  Obrovská trhlina v ledu je pro všechny posádky stále překážkou. Trevor se trápí s dalším porouchaným vybavením a provádí důležitý nákup, aby se pokusil zachránit svou sezónu.

 • 03:30

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (6)

  V Manitobě napadne třetí nejvyšší množství sněhu za poslední století. Chris zjistí, že cestovat sám je špatný nápad. A Gene a Candace se spojí s Richardem a Mikem.

 • 04:20

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (7)

  Justin a Mike se tvrdě snaží dosáhnout svého cíle, Chris předvádí své posádce prototyp zvedacího hákového systému, matka Candace a syn Alec se vydávají na led a Trevor utrpí svou dosud největší ztrátu.

 • 05:10

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (8)

  Když posádka Kristjansonových obnoví to, co zbylo z Trevorova úzkorozchodného bombardéru, vystupňují se emoce. Po své nejnáročnější sezóně Trevor pečlivě zvažuje svou budoucnost na ledě.

 • 06:15

  25. květen

  Rybářské hvězdy - 1.řada (3)

  Vítěz souboje Adam Rooney předvede Deanovi Maceymu, jak je zábavné lovit spoustu kaprů v rybářské oblasti Willinghurst. Potom si vyzkouší muškařit větší druhy.

 • 06:45

  25. květen

  Stavební selhání - 1.řada (8)

  Podíváme se na zřícení Morandiho mostu v Janově v roce 2018. A Millennium Tower, nejprestižnější nový bytový mrakodrap v San Francisku, je nyní znám něčím jiným - popadá se.

 • 07:50

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (1)

  Podíváme se na zcela neuvěřitelné metropolitní železnice, od obrácené jednokolejky v německém Wuppertalu, přes průkopnický londýnský projekt Crossrail až po systém nákladní dopravy, který zásobuje New York.

 • 08:55

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (2)

  Prozkoumáme tratě v divočině, které posunuly hranice lidského snažení do dosud neznámých oblastí, a to od vlaku, který projíždí horami, až po železnici v džungli.

 • 09:55

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (3)

  Stavby železnic se setkávají s mnoha výzvami jako překonávání údolí, vodních toků a kaňonů. Prozkoumáme, jak zcela neuvěřitelné mosty z celého světa pomáhají řešit řadu problémů.

 • 10:55

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (4)

  Hory jsou jednou z největších výzev, kterým železnice čelí. Prozkoumáme odvážné železniční inženýrství, od tunelování přes švýcarské Alpy až po mistrovské inženýrské dílo z 19. století v Austrálii.

 • 11:55

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (5)

  Železnice překonaly téměř vše, co jim příroda přichystala za těžkosti. Zdolaly Indický oceán ohrožovaný cyklony, cesty přes zónu náchylnou k zemětřesení nebo prorazily útesy na italské riviéře.

 • 12:55

  25. květen

  Neuvěřitelné železnice - 1.řada (6)

  Prozkoumáme neuvěřitelné technické objevy od mohutných parních vlaků a hypersonických raketových saní až po vlaky, které zdánlivě létají nad svými tratěmi.

 • 13:55

  25. květen

  Australské mega metro - 1.řada (3)

  Na obzoru je další problém - vykopat dva tunely pod přístavem Sydney. Úroveň skály západně od Sydney Harbour Bridge je ve skutečnosti o 16 metrů hlubší, než se očekávalo, a další překážky jsou na cestě.

 • 15:05

  25. květen

  Pobřežná hlídka: SOS - 1.řada (3)

  Záchranný tým pobřežní stráže z Caernarfonu ve Walesu má za úkol zaletět s vrtulníkem pomoci surfaři v nesnázích na moři. Musejí spěchat, protože každým okamžikem se riziko zvyšuje.

 • 16:10

  25. květen

  Australští tiráci - 5.řada (10)

  Mark Cromwell a jeho tým pracují na doručení elektrárny za 8 milionů australských dolarů na malý ostrov v Mikronésii. A Sludge se vydává do západoaustralského vnitrozemí, aby doručil životně důležité zásoby paliva.

 • 17:05

  25. květen

  Australští tiráci - 5.řada (11)

  Yogi se snaží skloubit čas strávený s rodinou a čas za volantem, Mark Cromwell se potýká s nekonečnou řadou problémů a Brad Duckworth převáží celý tábor dělníků středem Austrálie.

 • 18:05

  25. květen

  Velká čínská zeď s Ashem Dykesem - 1.řada (4)

  Ash se utáboří u čchinského úseku Velké čínské zdi a očekává východ slunce. Také bude zápasit s mongolským šampionem, učit se techniky přežití od odborníka na poušť a hledat ztracené město.

 • 19:10

  25. květen

  Australští tiráci - 5.řada (12)

  Mackay House Movers převážejí dvě masivní části domu z Brisbane na farmu poblíž Condamine a Mark Cromwell převáží buldozery na opálová pole poblíž Coober Pedy.

 • 20:05

  25. květen

  Australští tiráci - 5.řada (13)

  Tým Robbieho Mackaye bojuje o to, aby udržel v pohybu dům o hmotnosti 35 tun, a 31letý Mick Brett je nucen sáhnout si na dno svých sil při převozu 65tunové věže z přístavu Newcastle na větrnou farmu White Rock.

 • 21:00

  25. květen

  Obrovští kapři - 8.řada (2) Nově

  Pokud chtějí Neil a Tom tentokrát uspět, budou muset přelstít kapry a zároveň se vypořádat s nepříznivými povětrnostními podmínkami, když se vydají k obrovskému divokému jezeru v Jižní Africe.

 • 22:00

  25. květen

  Hrdinové East Harbour - 1.řada (9)

  Patový spor o největší světový rybolov ohrožuje živobytí lidí.

 • 22:50

  25. květen

  Velká čínská zeď s Ashem Dykesem - 1.řada (4)

  Ash se utáboří u čchinského úseku Velké čínské zdi a očekává východ slunce. Také bude zápasit s mongolským šampionem, učit se techniky přežití od odborníka na poušť a hledat ztracené město.

 • 23:55

  25. květen

  Ledoví vikingové - 3.řada (2)

  Chris zahajuje sezónu obrovským úlovkem síhů, ale štěstí netrvá dlouho, když mu všechny sítě zamrznou v ledu. Justin a Mike mezitím začínají v Hecle a narazí na zlatou žílu.

O nás

Děláme něco navíc, jsme zvídaví, dobrodružní a odhodlaní – zkoumání nového a neobvyklého je to, co nás pohání a co nás vzrušuje. Od nejnovějších vědeckých průlomů po každodenní životy lidí, kteří dělají věci trochu jinak.

Kde nás můžete sledovat

Pro více informací ohledně dostupnosti kanálu Viasat Explore kontaktujte: inocencia.galikova@viasatworld.com